ÜMRANYYE BELEDYYESY

Yükleniyor...Lütfen Bekleyiniz...

Degerli Ümraniyeliler; 

Bir yili daha geride birakip, yeni bir yili karsilamanin ümit ve heyecani içindeyiz. 2007 yilinda hayallerimizi projelere, projelerimizi de hayata geçirmenin gurur ve mutlulugunu yasadik. Hedefimiz ayni azim ve gayretle 2008 yilinda da, Ümraniye’nin yükselisini sürdürmek, ilçemizi hak ettigi hizmetlerle bulusturmaya devam etmektir.

Görevde bulundugumuz 3,5 yillik süre zarfinda rekor kabul edilen hizmetler gerçeklestirdik. Sadece bugün degil, yakin gelecekte bile takdirle anilacak sayisiz projeyi hayata geçirdik. Klasik belediyecilik hizmetlerinde oldugu gibi ayni kararlilikla egitim, sosyal yardimlasma, saglik ve kültür sanat, gibi konulari içine alan sosyal belediyecilik alaninda da basarili hizmetler yaptik.

Simdi yeni bir yila girmeye hazirlaniyoruz. 2008 yili hizmetlerimizin meyvelerini fazlasiyla alacagimiz ve daha büyük hizmetlere yatirim yapacagimiz yogun bir yil olacak. Arzumuz, Ümraniye’yi hak ettigi yere ulastirmak, Istanbul’un hatta Türkiye’nin en modern, en çagdas ilçesi haline getirmektir. Çabamiz bunun içindir. Bu noktada hiçbir fedakârliktan çekinmedik ve çekinmeyecegiz. Bu temenni ve dileklerle yeni yilinizi kutlar, daha iyi, daha müreffeh ve daha mutlu yillara kavusmanizi dilerim.

Sevgi ve saygilarimla…Firma Bilgileri
Firma Adı : ÜMRANYYE BELEDYYESY Yetkili Kişi: HASAN CAN
Adres: Atatürk Mah. Alemdag Cad. No: 1 PK 34764 Ümraniye / ISTANBUL
Telefon: 0216 443 56 00 / Fax: 0216 335 32 76
Web Adresi: http://www.umraniye.bel.tr E-mail: beyazmasa@umraniye.bel.tr
Firmaya Mesaj Gönderin

Gelen mesajları okuyabilmek için lütfen üye girişi yapın
Firma Sahipleri üyelik bilgilerinizi bilmiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz...

   İsim ve Soyisim :(*)
   E-mail :(*)
   Mesaj :(*)

Gönderilen Mesajlar

Mesajların detaylarını görebilmek için lütfen üye girişi yapın...

mahalleli
inkilap mahallesi 29 mayis caddesi ceren sokak ......... biz konteynir istiyoruz mahhallemiz cok pis artik bas edemiyoruz cok acil konteynir gonderirmisiniz....rica ediyoruz... ?imdiden te?ekuur ederiz.
26.07.2013 15:44:27
zeynep atalay
sevgili ümraniye belediyesi ba?kany, bizim mahallemizde(kazym karabekir mah)çöp konteynyry yok.sizden mahallemize çöp konteynyry koymanyzy arz ederim.sevgi ve saygylarymy sunarym.
11.05.2012 14:39:22