KARGÜN AKSESUAR MODOKO

Yükleniyor...Lütfen Bekleyiniz...

KARGÜN AKSESUAR
1962 yilinda mobilya sektöründe üretime baslayan, meslekteki ustalik ve deneyimlerini kaliteyle yan yana yazdiran Kargün, dekorasyon ve aksesuar denilince ilk akla gelen firmalardan birisi oldu. Kargün Aksesuar, zengin ürün yelpazesi,  satis sonrasi memnuniyetine yönelik profesyonel yaklasimiyla ve farkli magaza profiliyle de müsterileri için vazgeçilmez ve güvenilir bir adres haline geldi. 

  Üretim kalitesinde sürdürdügü basarili çizgisiyle çok kisa zamanda kurumsal kimligini bulan Kargün, 1983 yilinda büyüyen pazar payina paralel çapta Modoko’da açtigi consept magazasiyla sektörde agirligini hissettirmeye baslamistir. 

  1995 senesinden itibaren aksesuara agirlik veren ve bu alanda yogunlasan Kargün, 830 metrekarelik dev magazasinda 300 m2’sini masa sandalyeye, 300 m2’sini bahçe mobilyasina ayirdigi yerlesim alaninda, klasik basta olmak üzere tüm tarzlardan seçkin örnekleri bünyesinde bulunduruyor. 

  Mutfak, bahçe ve salon gruplarinda, ahsap – metal – cam üçlemesinin son derece etkileyici bilesimlerinden olusan ürünleriyle Kargün Aksesuar Showroom’unda müsteriler birbirinden zevkli seçeneklerin hepsini bir arada görebiliyor. 

  Sektöründeki trendleri yakindan takip eden Kargün Aksesuar, ithalatini yaptigi ve sadece showroomunda yer alan özel tasarim parçalar, ev aksesuarlari, hediyelik esya portföyünü de içeren, “Hazir Mobilyanin Tamamlayici Son Dekor Unsurlarinda” 2000’den fazla ürün sunuyor. 

  Kargün Aksesuar, müsterilerine sundugu keyifli bir alisveris macerasina dönüsen “ Mobil Showroom Hizmeti ” ile de bu alanda da farkli bakis açisini ortay koyuyor. Firma Bilgileri
Firma Adı : KARGÜN AKSESUAR MODOKO Yetkili Kişi: METIN GÜNGÖMEZ
Adres: 5. Cadde NO: 200
Telefon: 0216 364 20 03 / 0216 364 20 04 Fax: 0216 365 99 79
Web Adresi: http://www.kargunaksesuar.com.tr E-mail: kargun@modokotv.com
Firmaya Mesaj Gönderin

Gelen mesajları okuyabilmek için lütfen üye girişi yapın
Firma Sahipleri üyelik bilgilerinizi bilmiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz...

   İsim ve Soyisim :(*)
   E-mail :(*)
   Mesaj :(*)

Gönderilen Mesajlar

Mesajların detaylarını görebilmek için lütfen üye girişi yapın...

özden öz
SYTENYZE GYREMYYORUM.ÜRÜLERYNYZY NASIL GÖREBYLYRYM
09.01.2012 22:09:37
erkanmercan
gecen yyl sizden yemek masasy aldym sandalyesi kyryldy bu ürüne 1150 tl ye aldym piyasadaki masalaryn 2 katy parayla sonra getirdim tutkalandy verildi ?imdi masasy oynuyor ve sndalyeleride bu konuda sizlerin bana verdigi iyi ve kaliteli ve garatili dediginiz ürününün bir ?ekilde nasylolacak ?ekliyle yardymynyzy bekliyom gsm no 506 426 70 28 saygylarymla erkan mercan
09.04.2011 19:59:29