Sancaktepe Belediyesi

Sancaktepe Belediyesi
Ocak 28 12:15 2015 Bu Makalede, Yazar
Sevgili Sarıgazililer,

Bizler sizlere hizmet etmek için buradayız. Gencinden yaşlısına bütün hemşehrilerimizin bilmelerini isterim ki,Sarıgazi; sahip olduğu zenginlikler korunarak, geleceğe ilerlemektedir .
Kentler, birlikte yaşadığımız geleceğimizi bina ettiğimiz, hatıralarımız ve hayallerimizle dolu mekanlarımızdır. Bu mekanların yaşanabilir kılınması bizim kendimize, evlatlarımıza ve geleceğe karşı sorumluluğumuzdur.
Web sayfamızda gerek, Sarıgazi ve Sarıgazililer için ve gerekse çağdaş belediyecilik anlayışının ülkemizde hayata geçirilebilmesi için yapılmış çalışmaları bulacaksınız. Bu çalışmalar, belediye personelimizin ve Sarıgazililerin ortak çabalarının ürünüdür. Hedeflerimizi büyük tutuyoruz. İnanıyoruz ki büyük hedefler, büyük düşünmekle gerçekleşir. Sizlerden aldığımız güvenle çalışmalarımızı Sarıgazi’ye duyduğumuz sevdanın .her alanda, her yolda, her işte büyük bir azimle adeta bir nakış gibi şehrimizin her kösesine işlemekteyiz.
Hiçbir hizmeti bir diğerinden ayırmıyoruz. Şehrin temizliğine gösterdiğimiz hassasiyetimiz, yol çalışmalarımızdan, park düzenlememize, kültürel faaliyetlerimizden, denetimlere, sağlıktan çevreye kadar çeşitlenen alanlarda hep aynı özeni göstermekteyiz.
Sarıgazi yarınlara modern ve çağdaş şehircilik standartlarında adım adım yürümektedir.

Sağlık ve Esenlik dolu günler dilerim.
Saygılarımla.

Kemal AYYILDIZ
Belediye Baskanı