KENT HOTEL

KENT HOTEL
Ocak 28 12:16 2015 Bu Makalede, Yazar

Kent Hotel’e Hoşgeldiniz

Kent Hotel Beyazıt meydanında olup, Kapalı Çarşı’ya 2 dk., Sultanahmet’e 10 dk., Mısır Çarşısı’na 15 dk. yürüyüş mesafesindedir. Taksim meydanı araçla 20 dk., Otogar 10 km ve Atatürk Havalimanı yarım saatlik araç mesafesindedir.

Kent Hotel 94 odası ile tüm odalarında klima, direkt telefon, LCD TV (Yerli ve yabancı Sattellite kanalları), minibar, saç kurutma, wireless internet bağlantısı, safe box odalarda bulunmaktadır. Air condition oda içerisinden ayarlanabilmektedir. Kablo Tv ile ücretsiz internet bağlantısı otel genelinde mevcuttur.

Yerel ve Uluslararası lezzetleri, Kent Hotel Kalitesiyle sunan “CALCEDOINE RESTAURANT” içki ve hafif yiyecekleri tadabileceğiniz “GOLDEN HORN BAR” tüm sıcaklığı ile size hizmet vermektedir.

“ANATOLIA TOPLANTI SALONU” toplantı sırasında tüm ekipman ve konforuyla sizler için dizayn edilmiştir.

Turistik

Kent Hotel Beyazıt meydanında olup,Grand Bazaar’a 2 dk., Sultanahmet’e 20 dk.,Mısır Çarşısı’na 15 dk. yürüyüş mesafesindedir. Taksim meydanı araçla 20 dk., Otogar 10 km ve Atatürk Hava Limanı yarım saatlik araç mesafesindedir.

KENT Hotel eski İstanbul’da meşhur Sultanahmet Camiinden 20 dk.lık yürüyüş mesafesinde ve Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Mozaik Müzesi, Türk ve İslam Eserleri Müzesi, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Kapalıçarşı ve Mısır Çarşısına çok yakın bir konumdadır.


Misafir Odaları
Kent Hotel’in Odaları

Kent Hotel 94 odası ile, engelli ve antialerjik de dahil olmak üzere tüm odalarında klima, direkt telefon, LCD TV (Yerli ve yabancı Sattellite kanalları), minibar, saç kurutma, kablosuz internet bağlantısı, safe box bulunmaktadır. Air condition oda içerisinden ayarlanabilmektedir.

Kablo Tv ile ücretsiz internet bağlantısı otel genelinde mevcuttur.

Hedefimiz, olabilecek en iyi hizmeti sağlamaktır. Bu doğrultuda, yeniliği ve geleneği tarihi İstanbul’un göbeğinde, Beyazıt’daki Kent Hotel’de çok farklı bir atmosferde bulacaksınız…


Toplantı Salonu
Kent Hotel Anatolia Toplantı Salonu

Anatolia Toplantı Odası lobinin bir üst katında olup, dışarıdan gün ışığı alır şekilde dizayn edilerek Sizler için sessiz ve rahat bir çalışma ortamı oluşturulmuştur.

Tüm toplantı ve eğitim seminerleriniz için maximim 80 kişilik tiyatro düzeni oturma kapasitesindedir.

LCD Projector, PERDE, flip chart, kablosuz intenet bağlantısı, TV with international satellite channels, air conditioning is provided in the meeting room.

Yiyecek ve İçecek
Kent Hotel’de Yiyecek ve İçecek

Lobimizdeki içki ve hafif yiyeçekleri tadabileceğiniz “GOLDEN HORN BAR” tüm sıcaklığı ile size hizmet vermektedir.


Lobi ve Danışma
Yardıma hazır, destekten mutlu…

Her türlü hazır tur paketleri, rehberli, rehbersiz özel turlar ve diğer bütün rezervasyon ve bilgi talepleriniz için önbüro personelimize danışabilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli personelimiz, konaklamanızı unutulmaz yapmak için 24 saat hazırlar.
Her türlü bilgi için; info@istanbulkenthotel.com

 

 

Firma Adı : KENT OTEL Yetkili Kişi: Otel Müdürü
Adres: Ordu Cad. No:2/4 Beyazyt 34490 İstanbul Türkiye
Telefon: 0212 638 29 85 / Fax: 0212 638 28 13
Web Adresi: http://www.istanbulkenthotel.com E-mail: kentotel@seyriistanbul.com