GREEN PARK

GREEN PARK
Ocak 28 12:30 2015 Bu Makalede, Yazar
Üstündağ Grup, dinamik, yenilikçi ve ilkleri hedef edinen köklü bir kuruluş. Otomotiv, aydınlatma, inşaat ve turizm gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteriyor. The Green Park Hotels & Resorts ismiyle turizm sektöründe başarılı hizmet veren grup, sektörde dünya markası olmayı hedefliyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Adil ÜSTÜNDAÐ’ın 1974 yılında otomotiv ve yedek parça alanında kurduğu ortak firma ile grubun ilk temelleri atıldı. Sanayiden, turizm sektörüne doğru genişleyen grup, başarı ivmesini turizme yaptığı önemli yatırımlar sayesinde hızlandırdı.

2001 yılında ise Atatürk Hava Limanı’na en yakın 5 yıldızlı otel olan The Green Park Hotel Merter yerli ve yabancı turizme hizmet vermeye başladı. Grup, 2003 yılında İstanbul Anadolu Yakası’nın ilk ve tek 5 yıldızlı oteli The Green Park Hotel Bostancı’yı açtı. The Green Park Resort Kartepe ise 2004’te turizme hizmet vermeye başladı. Türkiye’nin yeni kayak merkezi Kartepe, yılın diğer aylarında kongre, seminer gibi büyük organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Grup, 4 mevsim faal olan Kartepe’den sonra 2006’nın başında Pendik sahilinde 7 yıldızlı hizmet verecek otelin inşaatına başladı. Bir kongre oteli olarak inşa edilen The Green Park Hotel Pendik, Mayıs 2008’de açılacak.

taksim


Taksim Meydanına yalnızca bir dakika uzaklıktaki The Green Park Hotel Taksim, konaklamak ya da gün içerisinde restoranımıza uğramak isteyenler için en doğru adres. Renkli kültür mozaiği ve iş dünyasının kalbi konumundaki Taksim’de yer alan otelimiz, bu özelliği ile misafirlerine iş bağlantılarını kolaylıkla sağlama ve şehrin ana noktalarına yürüyerek gitme olanağını sağlamaktadır. The Green Park Hotel Taksim şehrin görkemli iş, kültür, alışveriş ve eğlence merkezi olan Taksim bölgesinin kalbinde yer almaktadır. 4* Otelimizde her şey beş yıldızlı otel kalitesindedir.
taksim

İstanbul’un tekstil merkezi Merter’de bulunan The Green Park Hotel Merter, Uluslararası Atatürk Havalimanına 5 dakika, CNR Fuar Merkezine 5 dakika sürüş mesafesinde olup; İstanbul’un ana merkezlerine yakınlığı ile de iş ve kongre turizminde farklı bir konumda bulunuyor.
En iyi beş yıldızlı havaalanı oteli olan The Green Park Hotel Merter, havaalanına yakınlığı ile zor bir hava yolculuğundan sonra bir otel bulma sorununu yaşamak istemeyen misafirlerine, yemyeşil ve konforlu ortamında  her türlü imkanı sunuyor.

taksim

Eşsiz Adalar manzarasının yanı sıra, renkli gece yaşantısıyla dikkat çeken ve Bağdat Caddesi’yle ünlü Bostancı’da yer alan The Green Park Hotel Bostancı, kaliteli hizmeti ve güler yüzlü çalışanları ile bir kez daha ziyaret etmekten keyif alacağınız bir mekân. İstanbul’un Anadolu Yakası, 2003 yılında beş yıldızlı otel hizmetiyle The Green Park Hotel Bostancı’da tanıştı. Büyük ve canlı ticaret merkezlerinin ortasında bulunan The Green Park Hotel Bostancı, İstanbul’un Anadolu Yakasının ilk ve tek beş yıldızlı oteli olmasının yanı sıra, 13 toplantı salonuyla her türlü toplantı organizasyonu için verdiği hizmetle de kongre turizminde farklılığını ortaya koyuyor.
KARTEPE

 

Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi manzaralı 1700 metre zirvedeki The Green Park Resort Kartepe, kır düğünlerinin yeni adresi oluyor. İstanbul’a bir saat mesafede, Kocaeli Maşukiye’de yer alan Kartepe, doğa ile iç içe bir düğün isteyenler için en doğru adres.

Göl ve deniz manzaralı Kartepe’de 3 bin çeşit bitki bulunuyor. Burada, şehrin kirli havasından, gürültüsünden uzakta, hayallerinizi süsleyen, rüya gibi bir düğün yaşayabilirsiniz. Yeşillikler içerisindeki bir tabiatın kucağında, kuğu misali bembeyaz gelinliğine bürünmüş gelinin, en tatlı anlarını yaşadığı mekan olacak, Kartepe. Kartepe, genç çiftlerin balaylarını geçirmeleri için de mükemmel bir tercih olacak.

Kartepe’de, 1000-2000 kişi kapasiteli kır düğünlerinin yemek mönüsü, istekleriniz doğrultusunda hazırlanıyor. İşte resort Kartepe’nin sunduğu diğer imkanlar: Dekorasyon, ses, ışık görüntü sistemleri. Podyum ve sahne platformunun kurulması. Masa parterlerinin ve ışıklandırma sisteminin seçimi. Nikah masası, konaklama hizmetleri, multi vizyon gösterimi, fotoğraf-video çekimi, havai fişek ve diğer gösteri efektleri. DJ, orkestra ve sanatçı danışmanlık hizmetleri, hostes-güvenlik ve tüm organizasyon görevlilerinin temini, çadır ve tente sistemlerinin kurulması.

İstanbul’a yalnızca 1 saat uzaklıkta bulunan ve dört mevsimin güzelliğini bir yerde barındıran  The Green Park Resort Kartepe, günübirlik kayak tatili için en iyi seçenek. Her yaştan misafirlerine yüksek kalitede hizmet sunan otelimizde, kendinizi güzellik merkezi ya da sağlık kulübünde yenileyebilir, eski bir Türk geleneği olan Türk hamamı keyfini yaşayabilir,  profesyonel kayak hocalarımızla kayak ve snowboard aktiviteleri yapabilirsiniz.

 

kartepe pist

 

 

green pendik

Firma Adı : GREEN PARK Yetkili Kişi: Otel Müdürü
Adres: Ali Nihat Tarlan Cad. Ertaş Sok. No:16 İçerenköy
Telefon: 0216 573 30 30 / Fax: 0216 573 60 60
Web Adresi: http://www.thegreenpark.com/ E-mail: greenpark@seyriistanbul.com