DÖNERCİ ALİ USTA

DÖNERCİ ALİ USTA
Ocak 27 12:40 2015 Bu Makalede, Yazar
1956 yılında Malatya’da dünyaya gelen Ali Özcan ilk ve orta öğretimini Malatya’da yapar. Babasının ölümü nedeniyle küçük yaşta çalışmak zorunda kalan Ali Bey pastanede ve kebapçı dükkanında çıraklık, çaycılık gibi çeşitli işlerle uğraşır.1975 yılında ailesiyle birlikte İstanbul’a gelir. Bir süre amcasının lokantasında çalışır. Daha sonraki yıllarda kendi işini yapma isteği onu pazarcılıkla buluşturur. Hayatının dönüm noktası Erenköy’de çalışması ile başlar. Orada kebapçı ustası olarak çalışan Ali Bey, köfte satan bir ustadan esinlenerek bu günlere geldi diyebiliriz. Çünkü o günden sonra kendine bir el arabası temin eden Ali Bey et işleri ile uğraşır ve en sonunda en iyi yaptığı iş olan dönercilikte karar kılar.

  Gece gündüz demeden çalışan Ali Bey müşterilerine hep daha iyisini verme arzusu ile her gittiği yere küçük dükkanlar açmaya başlar. El arabası ile başladığı yolculuğu dükkan açması ile son bulur. Halen Maltepe’de kaliteden ödün vermeden lokanta işleten Ali Bey, inancın, azmin ve kararlılığın insanı hangi boyutlara götürebileceğinin en güzel örneği.

Bulunduğu yere gelebilmek için otuz yılını vermiş olan Ali Bey’in adını verdiği lokantası DÖNERCİ ALİ USTA tek şube olarak Maltepe’de hizmetinizdedir.

DÖNERCİ ALİ USTA’DAN DÖNER SANATI

dönerci ali usta

dönerci ali usta

dönerci ali usta

dönerci ali usta

seyri istanbul

seyri istanbul

seyri istanbul

seyri istanbul

seyri istanbul

seyri istanbul

seyri istanbul

seyriistanbul

Firma Bilgileri
Firma Adı : DÖNERCİ ALİ USTA Yetkili Kişi: Ali Özcan
Adres: Zühal Caddesi No:39 Cevizli Maltepe İSTANBUL
Telefon: 444 1 254 / Fax: 0216 352 78 28 / 38 / 48
Web Adresi: http://www.donercialiusta.com.tr E-mail: aliusta@seyriistanbul.com