ARTISTE TERASSE

ARTISTE TERASSE
Ocak 29 08:54 2015 Bu Makalede, Yazar

Fransiz Sokagi’nda Artiste Terrasse farki…

İstanbul’un tarihi isiklarini karsisina alan Artiste Terasse, sizleri yepyeni lezzetler denemeye ve canli müzik keyfine davet ediyor.

Topkapi Sarayi’ ndan Galata Kulesin’e kadar sira sira dizilmis eski sehir büyüleyici bir manzara sunarken Artiste Terasse dekorasyonunda hakim olan sicacik renklerle samimi bir ortam yaratiyor. Artiste Terasse ‘nin mönüsünde Akdeniz mutfagindan Türk mutfaginin geleneksel tatlarina kadar uzanan pek çok degisik seçenek bulunuyor. Türk ve dünya kavlarindan seçkin saraplar bu lezzetlere eslik ediyor.

Sizler ve misafirleriniz için unutulmaz bir gece sunan Artiste Terasse ‘da aksam yemeklerine muhtesem bir canli müzik keyfi ekliyor. Türk ve Dünya müziklerinden seçmelerle sohbetleriniz bölünmeden kulaginizin pasi siliniyor ya da muhtesem bir eglence sizleri bekliyor.

Ögle yemekleriniz için de hazir olan Artiste Terasse, is hayatinin stresini ve yorgunlugunu Haliç’ e karsi sicacik bir ortamda atmaya devam ediyor.

Daha fazla bilgi, mönü ve fiyatlar için buraya tıklayın ya da (0212) 251 44 25 – 244 70 18 numarali telefonlarimizi arayarak rezervasyon yaptirabilirsiniz.

Firuzağa mah.Cezayir çıkmazı No:4 (Fransız Sokağı) Beyoğlu
0212 251 44 25 – 0212 244 70 18

info@artisteterasse.com

http://www.artisteterasse.com